اسکوتر برقی بی‌ام‌و CE 02 به تحرک شهری توجه دارد
اسکوتر برقی بی‌ام‌و CE 02 به تحرک شهری توجه دارد

این شرکت خط تولید وسائل نقلیه برقی خود را با موتورسیکلت‌ها و عینک‌های شیک HUD (هدآپ) گسترش می‌دهد.
به گزارش ایتنا و به نقل از انگجت، بی‌ام‌و در حال گسترش خط تولید موتورسیکلت‌های برقی خط تولید اسکوترهای برقی خود است. اسکوتر CE 02 جدید کوچکتر از CE 04 است که اخیراً برای مشتریان قابل خرید شد، و خریدارا..

ست نیوز
اسکوتر برقی بی‌ام‌و CE 02 به تحرک شهری توجه دارد این شرکت خط تولید وسائل نقلیه برقی خود را با موتورسیکلت‌ها و عینک‌های شیک HUD (هدآپ) گسترش می‌دهد.
به گزارش ایتنا و به نقل از انگجت، بی‌ام‌و در حال گسترش خط تولید موتورسیکلت‌های برقی خط تولید اسکوترهای برقی خود است. اسکوتر CE 02 جدید کوچکتر از CE 04 است که اخیراً برای مشتریان قابل خرید شد، و خریداران جوان را هدف قرار داده است.
در واقع، BMW حتی نمی‌خواهد آن را اسکوتر بنامد. در عوض، آن را ای‌پارکورتر (eParkourer) می نامد. اما به هر حال می‌توان گفت که CE 02 شبیه یک نسخه باکلاس‌تر هوندا روکوس با یک پیشرانه برقی در داخل به نظر می‌رسد.
BMW CE 02 electric scooter
بی‌ام‌و می گوید برد نسخه ۱۱ کیلووات این اسکوتر بیش از ۵۵ مایل (۸۸ کیلومتر) و حداکثر سرعت حدود ۵۹ مایل در ساعت (۹۵ کیلومتر در ساعت) دارد. بنابراین قطعا به عنوان یک وسیله حمل و نقل در اطراف شهر ساخته شده است. قیمت آن، سوای هزینه حمل تا مقصد، از ۷۵۹۹ دلار شروع می‌شود. این در حالیست که قیمت CE 04، که بزرگ‌تر، قدرتمندتر و دوربردتر است، از ۱۲۷۰۰ دلار شروع می‌شود.
BMW همچنین عینک‌های هوشمند همراه Motorrad را به نمایش گذاشت که سرعت، محدودیت سرعت، دنده (برای موتورسیکلت‌های بنزینی) و جهت‌های گردش را نشان می‌دهد. این عینک با هر یک از موتورسیکلت‌های فعلی این شرکت که از برنامه موتورراد استفاده می‌کنند کار می‌کند و هنوز قیمتی برای آن اعلام نشده است.
CE 02 در بهار ۲۰۲۴ و عینک‌های هوشمند تابستان امسال در دسترس خواهند بود. ویدئویی درباره این خبر در این لینک یوتیوب ارائه شده است.
منبع :ایتنا