کشتی آزاد رنکینگ جهانی| حریفان نمایندگان ایران در زاگرب مشخص شدند
کشتی آزاد رنکینگ جهانی| حریفان نمایندگان ایران در زاگرب مشخص شدند

کشتی آزاد رنکینگ جهانی| حریفان نمایندگان ایران در زاگرب مشخص شدند رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام اوپن زاگرب و اولین مرحله از رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در سال ۲۰۲۴ میلادی، از صبح فردا در شهر زاگرب کرواسی برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری فارسف مراسم قرعه کشی این مسابقات، امشب برگزار شد که نتایج ..

کشتی آزاد رنکینگ جهانی| حریفان نمایندگان ایران در زاگرب مشخص شدند

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام اوپن زاگرب و اولین مرحله از رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در سال ۲۰۲۴ میلادی، از صبح فردا در شهر زاگرب کرواسی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارسف مراسم قرعه کشی این مسابقات، امشب برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۲۱ کشتی گیر حضور دارند، رحمان عموزاد در دور نخست به مصاف عبداله توپراک از ترکیه می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با شائو هوا یوان از چین کشتی می گیرد. عباس ابراهیم زاده دیگر نماینده کشورمان نیز که در گروه عموزاد حضور دارد،‌ در دور اول با گودردزی ژبیاشویلی از گرجستان مصاف می دهد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور دوم به مصاف بائو ون وی از چین می رود. دو نماینده کشورمان در صورت پیروزی بر حریفان خود، در مرحله نیمه نهایی رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۲۵ کشتی گیر حضور دارند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده امر حسین از مصر و نورلانبیکی وورنیبای از چین می رود. حسین ابوذری دیگر نماینده کشورمان نیز در دور نخست با توبیاس پورتمانین از سوئیس مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد به مصاف وادیم کوریلنکو از اوکراین می رود. نمایندگان کشورمان در صورت پیروزی بر رقبای خود در مرحله یک چهارم نهایی با هم برخورد می کنند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که با حضور ۶ کشتی گیر و به صورت دوره ای برگزار می شود، محمد نخودی و عبداله شیخ اعظمی در یک گروه به مصاف هم می روند. جوزف لاورنس از آمریکا نیز در گروه نمایندگان کشورمان حضور دارد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۲۶ نفر شرکت کرده اند،‌ هادی وفایی پور در دور نخست به مصاف ساموئل شرر از سوئیس می رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۱۹ نفر برگزار می شود،‌ کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با آووسایمان هابیلا از چین کشتی می گیرد. کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا در گروه قاسم پور قرار دارد. امیرعلی آذرپیرا دیگر نماینده کشورمان در این وزن، در دور اول با رادوسلاو باران از لهستان پیکار می کند و در صورت غلبه بر این حریف،‌ در دور دوم به مصاف مایکل ماچیاولو از آمریکا می رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۲۴ کشتی گیر در آن حضور دارند، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده ژیوی دنگ و بوهردین هر دو از چین مصاف می دهد. گنو پتریاشویلی عنوان دار جهان و المپیک از گرجستان در گروه زارع حضور دارد. امیررضا معصومی دیگر نماینده کشورمان که در گروه دیگر قرار دارد، در دور اول با گیوی ماتچراشویلی از گرجستان پیکار می کند و در صورت غلبه بر این حریف،‌ در دور دوم به مصاف یوسف حمیدا از مصر می رود.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:
چهارشنبه ۲۰ دی ماه: رقابت های اوزان ۵۷، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد
پنج شنبه ۲۱ دی ماه: رقابت های اوزان ۷۹، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

پایان پیام/