اقدام جنجالی امباپه علیه رئال مادرید
اقدام جنجالی امباپه علیه رئال مادرید

منچسترسیتی با یکی از نمایندگان کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، ملاقات کرده و مذاکراتی را با او انجام داده است.
به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و تلاش مدیران این باشگاه برای حفظ او نتیجه داد و او اعلام کرد که پس از اتمام مهلت قراردادش پا..

منچسترسیتی با یکی از نمایندگان کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، ملاقات کرده و مذاکراتی را با او انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و تلاش مدیران این باشگاه برای حفظ او نتیجه داد و او اعلام کرد که پس از اتمام مهلت قراردادش پاریس را ترک خواهد کرد.

به گزارش ورزش سه، بسیاری از رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی پیش از این مدعی شده بودند که این بازیکن توافق نهایی با رئال مادرید را انجام داده و قصد دارد فصل آینده با پیراهن این تیم به میدان برود و بالاخره به رویای کودکی‌اش واقعیت ببخشد.

اما حالا کادناسر خبر داده است که مدیران سیتی در فاصله یک روز پیش از اعلام تصمیم این ستاره فرانسوی مبنی بر ترک پی اس جی در پایان فصل دیداری با یکی از نمایندگان او داشتند و مذاکرات درباره جذب این بازیکن را آغاز کردند.

پیش از این گفته شده بود که یکی از نمایندگان و نزدیکان این بازیکن راهی کمپ سیتی در شهر منچستر شده و از تمرینات و شرایط این تیم دیدار کرده است و ظاهرا مدیران این باشگاه هم بی‌کار ننشسته و فورا صحبت‌هایی را با او درباره شرایط به خدمت گرفتن امباپه انجام داده‌اند.

انتشار این اخبار به هیچ وجه برای رئال مادرید که پیش از این یک بار روی قول‌های امباپه حساب کرده و ضربه سنگینی خورده بود خوشایند نیست و حالا آنها با دقت و نگرانی بیشتری اوضاع را دنبال خواهند کرد.

۲۵۸ ۲۵۸