آخرین خبر از وضعیت مصدومیت بیرانوند
آخرین خبر از وضعیت مصدومیت بیرانوند

علیرضا بیرانوند امروز گچ دست خود را باز خواهد کرد و یک هفته دیگر نیاز به درمان دارد.
به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ بعد از مصدومیتی که علیرضا بیرانوند در ناحیه مچ دست خود داشت از تمرین کردن معاف شد و دستش را گچ گرفت تا سه بازی تیمش را از دست بدهد اما حالا او در شرایطی است که می تواند امیدوار باشد تا ب..

علیرضا بیرانوند امروز گچ دست خود را باز خواهد کرد و یک هفته دیگر نیاز به درمان دارد.

به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ بعد از مصدومیتی که علیرضا بیرانوند در ناحیه مچ دست خود داشت از تمرین کردن معاف شد و دستش را گچ گرفت تا سه بازی تیمش را از دست بدهد اما حالا او در شرایطی است که می تواند امیدوار باشد تا به زودی به ترکیب تیمش باز گردد.

به گزارش ورزش سه، علی اعظم فیزیوتراپ تیم پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیت دروازه بان ملی پوش تیمش توضیح داد: قرار است امروز(شنبه) گچ دست علی را باز کنیم .باید یک معاینه مجدد صورت بگیرد تا روند توانبخشی‌اش را آغاز کنیم.اگر مشکلی پیش نیاید یک هفته نیاز داریم تا این روند توانبخشی انجام شود و باید دامنه حرکتی و قدرتی دستش را بالا ببریم.

او ادامه داد: بعد از اینکه گچ دست علی را باز کنیم همه چیز بستگی به شرایط دست او دارد .باید یک ارزیابی مجدد از مصدومیت او صورت بگیرد و بر اساس آن پلن درمانی را پیش ببریم.

فیزیوتراپ پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا می توان امیدوار بود بیرانوند به بازی جمعه تیمش مقابل آلومینیوم در ارک برسد ، گفت: اگر گچ را باز کنیم امکانش هست که این اتفاق بیافتد.از لحاظ پروتکل درمانی برای کارهای توانبخشی و درمانی حداقل یک هفته زمان نیاز داریم اما اگر شرایط بهتر باشد می توان امیدوار بود.با این حال باز هم تاکید می کنم زمان توانبخشی حداقل یک هفته است.

او درباره اینکه امور مربوط به توانبخشی دست بیرانوند شامل چه آیتم هایی است توضیح داد: یکسری تمرینات را برایش در نظر خواهیم گرفت تا دامنه حرکات دستش را بیشتر کنیم و بعد کارهای تقویتی و تمرینات اختصاصی عملکردی دروازه بانی‌اش را می تواند انجام دهد.

اعظم درباره اینکه بعد از بحث دو هفته پیش با کادر پزشکی تیم ملی آیا صحبت یا تعاملی بین آنها درباره روند درمان بیرانوند صورت گرفته یا نه گفت: نه ، بحثی نبود .همه چیز کاملا واضح بود و روشن بود .من همان موقع هم گفتم آنهایی که بحث تخصصی فوتبال را دنبال می کنند متوجه شدند که موضوع چیست و نیاز به توضیح بیشتر نبود و همکاران ما تحت فشار بودند.

۲۵۸ ۲۵۸