۹ یا ۱۰، امباپه وارث کدام شماره اسطوره‌ای رئال می‌شود؟
۹ یا ۱۰، امباپه وارث کدام شماره اسطوره‌ای رئال می‌شود؟

کیلیان ام‌باپه مایل به پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ رئال مادرید است.
به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ در ۴۸ ساعت گذشته تمامی خبرگزاری‌های معتبر جدایی کیلیان ام باپه از پاری سن ژرمن پس از پایان رقابت‌های فصل را ۲۴-۲۰۲۳ تأیید کرده‌اند. پرونده طولانی انتقال ام باپه به رئال مادرید پس از ۶ سال با موفقیت بسته می‌شو..

کیلیان ام‌باپه مایل به پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ رئال مادرید است.

به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ در ۴۸ ساعت گذشته تمامی خبرگزاری‌های معتبر جدایی کیلیان ام باپه از پاری سن ژرمن پس از پایان رقابت‌های فصل را ۲۴-۲۰۲۳ تأیید کرده‌اند. پرونده طولانی انتقال ام باپه به رئال مادرید پس از ۶ سال با موفقیت بسته می‌شود و بالاخره لحظه‌ای که فلورنتینو پرز به هواداران لوس‌بلانکوس وعده آن را داده بود، به زودی فرا خواهد رسید. ستاره فرانسوی اکنون در مراحل نهایی توافق با رئال مادرید قرار دارد و طرفین روی جزییات این انتقال بزرگ کار می‌کنند.

پرسش جذابی که از الان در ذهن برخی از هواداران رئال مادرید به وجود آمده، شماره پیراهنی است که در اختیار کیلیان ام باپه قرار می‌گیرد. طبق گزارش رلوو، دو گزینه برای ستاره فرانسوی وجود دارد: ۱- پیراهن شماره ۹ که پس از جدایی کریم بنزما بر تن هیچ بازیکنی نرفت و ۲- پیراهن شماره ۱۰ که با توجه به جدایی بسیار محتمل لوکا مودریچ در پایان فصل در دسترس خواهد بود.

هیچ پیراهنی برای کیلیان ام باپه از پیراهن شماره ۷ محبوب‌تر نیست، اما با توجه به این‌که وینیسیوس جونیور از آغاز فصل به عنوان وارث شماره کریستیانو رونالدو، این پیراهن را بر تن کرده، ام باپه ترجیح می‌دهد به مانند تیم ملی فرانسه پیراهن شماره ۱۰ رئال مادرید را انتخاب کند. ام باپه با کیت شماره ۱۰ خروس‌ها به یک قهرمانی و دو فینال جام جهانی رسید و تمایل دارد با همین پیراهن در سانتیاگو برنابئو هم درخشان ظاهر شود. سوابق باشگاهی ستاره فرانسوی نیز نشان می‌دهد که او تنها در چند بازی جام حذفی، پیراهن شماره ۹ باشگاه موناکو را پوشیده بود.

پیش‌تر نیز گفته شده بود که رئال مادرید رئال مادرید احساس می‌کند دوران لوکا مودریچ در سانتیاگو برنابئو به پایان رسیده و اکنون وقت استفاده حداکثری از توانایی‌ها و پتانسیل بازیکنان جوان است. این احتمال وجود دارد که پیش از پایان فصل، رئال مادرید به صورت رسمی و علنی جدایی اسطوره کروات خود را اعلام کند تا او فرصت مناسبی برای خداحافظی با باشگاه و هواداران داشته باشد. با توجه به این اتفاق محتمل و آن‌چه بالاتر در مورد کیلیان ام باپه ذکر شد، او به احتمال فراوان وارث پیراهن شماره ۱۰ لوکا مودریچ خواهد بود.

۲۵۷ ۲۵۱