مایکروسافت چت بینگ مجهز به GPT را به سوئیفت‌کی در اندروید اضافه می‌کند
مایکروسافت چت بینگ مجهز به GPT را به سوئیفت‌کی در اندروید اضافه می‌کند

مایکروسافت سیستم هوش مصنوعی گفتگویی Bing Chat خود را به اپ صفحه‌کلید اندرویدی خود، موسوم به سوئیفت‌کی، می‌آورد. پدرام رضایی، مدیر ارشد بخش موبایل و تجارت مایکروسافت، در توییتی درباره این ویژگی جدید که از طریق کانال بتای سوئیفت‌کی قابل دسترسی شده است توضیح داد.
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، تص..

ست نیوز
مایکروسافت چت بینگ مجهز به GPT را به سوئیفت‌کی در اندروید اضافه می‌کند مایکروسافت سیستم هوش مصنوعی گفتگویی Bing Chat خود را به اپ صفحه‌کلید اندرویدی خود، موسوم به سوئیفت‌کی، می‌آورد. پدرام رضایی، مدیر ارشد بخش موبایل و تجارت مایکروسافت، در توییتی درباره این ویژگی جدید که از طریق کانال بتای سوئیفت‌کی قابل دسترسی شده است توضیح داد.
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، تصاویری که توسط یک تست‌کننده در توییتر به اشتراک گذاشته شده است نماد اختصاصی بینگ چت را نشان می‌دهد، همان چیزی که اکنون در مرورگر اج و صفحه جستجوی اصلی ویندوز ۱۱ مشاهده می‌کنید. می توانید یک پرس و جو وارد کنید و مشخص کنید که آیا می‌خواهید حالت جستجو در وب را راه‌اندازی کنید و یا با این برنامه هوش مصنوعی چت کنید. ایده اصلی دسترسی به این ویژگی جذاب بینگ چت بدون نیاز به اپی جداگانه است.
سوئیفت‌کی اولین اپ صفحه‌کلیدی نخواهد بود که قابلیت‌های هوش مصنوعی را در دسترس شما قرار می‌دهد. یک اپ صفحه‌کلید به نام Paragraph AI که با مدل زبان GPT-3 ساخت شرکت OpenAI طراحی شده اخیراً موجی را ایجاد کرده است. این اپ برای کاربران این امکان را فراهم می‌دهد تا پاسخ‌ها را در قالب‌های مختلف مانند پاراگراف‌ها، فهرست‌ها و ایمیل‌ها تولید کنند و در عین حال کاربران را قادر می‌سازد تا آهنگ و سایر ویژگی‌های پیام‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را کنترل کنند.
با این حال، این یک اپ پولی است که از شما می‌خواهد برای دسترسی به ویژگی‌های آن حدود ۲۴ دلار در ماه بپردازید. صفحه‌کلید سوئیفت‌کی مایکروسافت از این بابت دو مزیت مهم را فراهم می‌آورد.
SwiftKey On Android
سریع، رایگان، اما به تدریج در حال عرضه
سوئیفت‌کی یک اپ رایگان است، به این معنی که برخلاف Paragraph AI می‌توانید به ویژگی جدید Bing Chat بدون پرداخت هیچ پولی دسترسی پیدا کنید. دوم، مایکروسافت اخیراً تأیید کرد که سیستم‌های Bing خود را به GPT-4، که آخرین نسخه از مدل زبان OpenAI به شمار می‌رود، ارتقا داده است.
این بدان معناست که شما آخرین پیشرفت‌های هوش مصنوعی را با صفحه‌کلید سوئیفت‌کی دریافت می‌کنید. به علاوه، با توجه به روابط تجاری نزدیک مایکروسافت با OpenAI، می‌توانید مطمئن باشید که جدیدترین پیشرفت‌های این لابراتوار هوش مصنوعی را در محصولات مایکروسافت مانند سوئیفت‌کی سریعتر از هر گزینه دیگری تجربه خواهید کرد.
در حال حاضر، ادغام Bing Chat در سوئیفت‌کی محدود به کانال بتا است، اما می‌توانید آخرین نسخه را که در ۴ آوریل ۲۰۲۳ منتشر شد، از فروشگاه Google Play دانلود کنید. این قابلیت در چند مرحله منتشر می‌شود و ممکن است حتی در صورت نصب برنامه بتا برای شما در دسترس نباشد. هنوز هیچ خبر رسمی در مورد عرضه آن برای دستگاه‌های iOS منتشر نشده است.منبع :ایتنا