رصد اینترنت به روش روسیه
رصد اینترنت به روش روسیه

خبرگزاری اینترفکس گزارش کرد سیستم “اوکولوس”، بیش از ۲۰۰ هزار تصویر در روز را با سرعت حدود سه ثانیه برای هر تصویر، رصد کرده و قادر است متن را خوانده و صحنه‌های غیرمجاز در تصاویر و ویدئوها را شناسایی کند.
به گزارش ایتنا از ایسنا، اینترفکس به نقل از “مرکز فرکانس رادیویی اصلی” که بخشی از رگولاتور ارتباط..

ست نیوز
رصد اینترنت به روش روسیه
خبرگزاری اینترفکس گزارش کرد سیستم "اوکولوس"، بیش از ۲۰۰ هزار تصویر در روز را با سرعت حدود سه ثانیه برای هر تصویر، رصد کرده و قادر است متن را خوانده و صحنه‌های غیرمجاز در تصاویر و ویدئوها را شناسایی کند.
به گزارش ایتنا از ایسنا، اینترفکس به نقل از "مرکز فرکانس رادیویی اصلی" که بخشی از رگولاتور ارتباطات روسیه (روس کومنادزور) است، نوشت: "اوکولوس" به شکل خودکار، جرایمی مانند محتوای افراطی، دعوت به تجمع غیرقانونی، مواد مخدر و غیراخلاقی را شناسایی می‌کند.
به گفته مقامات روسی، از زمان آغاز عملیات نظامی ویژه در اوکراین، مطالب جعلی با سرعت بی‌سابقه‌ای منتشر شده تا جای حقایق واقعی را بگیرد. ایجاد این سیستم، پاسخ ما به تحریکات و اقدامات ضد روسی از سوی بخشی از منابع خارجی است.
بر اساس گزارش رویترز، روسیه، غرب را متهم کرده است اطلاعات جعلی درباره عملیات نظامی ویژه این کشور در اوکراین، منتشر می‌کند تا نیروهای نظامی روسیه را بدنام کند. این کشور سال گذشته، قانونی را تصویب کرد که عاملان انتشار اطلاعات جعلی را جریمه می‌کند و با سایتهای شبکه اجتماعی و خبری که چنین محتوایی را منتشر می‌کنند، برخورد می‌کند.منبع :ایتنا