راهیابی جودوکاران ایرانی به رنکینگ جهانی پس از پایان چهار سال تعلیق
راهیابی جودوکاران ایرانی به رنکینگ جهانی پس از پایان چهار سال تعلیق

راهیابی جودوکاران ایرانی به رنکینگ جهانی پس از پایان چهار سال تعلیق فدراسیون جهانی جودو با احتساب امتیاز مسابقات آسیایی ازبکستان، جدیدترین رنکینگ جهانی رده سنی نوجوانان و جوانان را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، پس از پایان مسابقات جودو نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا که در سال ۲۰۲۳ در تاشکند ا..

راهیابی جودوکاران ایرانی به رنکینگ جهانی پس از پایان چهار سال تعلیق

فدراسیون جهانی جودو با احتساب امتیاز مسابقات آسیایی ازبکستان، جدیدترین رنکینگ جهانی رده سنی نوجوانان و جوانان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از پایان مسابقات جودو نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا که در سال ۲۰۲۳ در تاشکند ازبکستان برگزار شد، فدراسیون جهانی جودو با احتساب امتیار این رقابت‌ها، جدیدترین رنکینگ جهانی رده سنی نوجوانان و جوانان را اعلام کرد.

تیم‌های ملی جودو نوجوانان و جوانان ایران که پس از ۴ سال تعلیق آبان ماه سال جاری در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا کردند و در نهایت موفق شدند یک مدال نقره در رده سنی نوجوانان و دو مدال برنز در بخش جوانان کسب کنند، حالا پس از چهار سال تعلیق در جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی جودو، اسامی تعدادی از جودوکاران نوجوان و جوان کشورمان در بخش پسران دیده می شود.

ابوالفضل محبی نماینده وزن ۹۰-کیلوگرم تیم ملی نوجوانان کشورمان که درازبکستان موفق به کسب مدال برنز آسیا شده بود در رنکینگ جهانی در رده بیست و هفتم قرار دارد.

محمد مهدی مظلوم نیز دیگر جودوکار کشثرمان در رده سنی جوانان در وزن ۹۰+ کیلوگرم در رده ۶۴ قرار گرفت.

در رده سنی جوانان نیز، محمد حسین یاقوتی نماینده وزن ۱۰۰- کیلوگرم که مدال برنز قهرمانی آسیا را کسب کرده است، در رنکینگ جهانی در جایگاه ۵۱ قرار گرفته است.

عباس موحد نماینده وزن ۱۰۰+کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان که مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا را بدست آورد، حالا در رنکینگ جهانی در جایگاه ۴۸ قرار گرفته است.

امیرحسین چوپان نماینده وزن ۹۰- کیلوگرم،تیم ملی جوانان کشورمان با مبارزاتی و پیروزهایی که در مسابقات قهرمانی آسیا انجام داد، حالا در رنکینگ جهانی در جایگاه ۷۹ قرار گرفته است.

پیش از این نیز مریم بربط در بخش بانوان و رده سنی بزرگسالان که در بازیهای آسیایی هانگژو حضور پیدا کرده بود، وارد رنکینگ فدراسیون جهانی شده و او نیز در جایگاه ۱۰۴ فدراسیون جهانی قرار دارد.

پایان پیام/