دعوا بر سر بازوبند!
دعوا بر سر بازوبند!

احسان حاج‌صفی به‌عنوان قدیمی‌ترین عضو تیم‌ملی و با حمایت سرمربی و کادر، در جریان جام ملت‌های قطر بازوبند را بر بازوی خود می‌بست.
به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در کشور قطر درحالی با کسب دستاوردی شبیه به آنچه که در امارات در دوره قبلی این رقابت‌ها به دست آم..

احسان حاج‌صفی به‌عنوان قدیمی‌ترین عضو تیم‌ملی و با حمایت سرمربی و کادر، در جریان جام ملت‌های قطر بازوبند را بر بازوی خود می‌بست.

به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در کشور قطر درحالی با کسب دستاوردی شبیه به آنچه که در امارات در دوره قبلی این رقابت‌ها به دست آمد با این تورنمنت خداحافظی کرد که در حین برگزاری این رقابت‌ها و حتی با پایان جام ملت‌ها، اخبار و حواشی بسیاری پیرامون تیم ملی در قطر منتشر شد تا مشخص شود آن‌طور که باید و شاید حواس بازیکنان معطوف به مسائل فنی و تاکتیک‌های ارائه شده از سوی کادرفنی نبوده است.

در گزارش فرهیختگان آمده است: نکته قابل توجه بعد از انتشار شایعاتی مبنی‌بر حضور برخی افراد و نزدیکان اعضای تیم ملی در هتل تیم ملی یا خبری مبنی‌بر فروش بلیت دیدارهای ایران توسط برخی اطرافیان یا انتشار اخباری مبنی‌بر جولان ایجنت‌ها در اردو و اطراف ملی‌پوشان، حالا خبر می‌رسد که شکاف عمیقی بر سر بستن بازوبند کاپیتانی در تیم ملی وجود داشته که موجب باندبازی و برخی اختلاف‌نظرها بین بازیکنان تیم ملی در جریان رقابت‌های جام ملت‌ها شده است.

در این خصوص خبر می‌رسد درحالی‌که طبق عرف و آنچه که معمولا در جامعه فوتبالی‌ها وجود دارد، احسان حاج‌صفی به‌عنوان قدیمی‌ترین عضو تیم ملی و با حمایت سرمربی و کادر، در جریان جام ملت‌های قطر بازوبند را بر بازوی خود می‌بست که شنیده‌ها حکایت از آن دارد که برخی از بازیکنان تیم ملی بر این عقیده بودند که مهدی طارمی به‌عنوان یکی از ستاره‌های روز فوتبال اروپا که از وجهه بین‌المللی‌تری نسبت به حاج‌صفی برخوردار است باید بازوبند را در جریان دیدارهای تیم ملی بر بازو ببندد که این موضوع همان‌طور که اشاره شد اختلافاتی را به همراه داشته و تبعاتی را ایجاد کرده است. گفتنی است در جریان دیدار ایران و ازبکستان در مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۶ نیز که سردار آزمون کاپیتان تیم ملی بود، وقتی این بازیکن تعویض شد سعید عزت‌اللهی به سمت طارمی رفت تا بازوبند را به بازوی این بازیکن ببندد اما طارمی به شکل عجیبی همراه با حرکات سر و دست از این کار امتناع کرد تا درنهایت، در آن بازی بازوبند به علیرضا بیرانوند برسد. شنیده می‌شود در دیدار فوق نیز طارمی اعتقاد داشته باید از ابتدا او بازوبند را بر بازو می‌بسته است.

۲۵۱ ۲۵۱