درخواست پلیس از این گروه از مسافران؛ از تاکسی استفاده کنید
درخواست پلیس از این گروه از مسافران؛ از تاکسی استفاده کنید

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: در ایام نوروز و زمان های پیک، مسافران و همراهانشان برای مراجعه به فرودگاه از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی فرودگاه و مترو استفاده کنند.
به گزارش ست نیوز، سردار محسن عقیلی فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور به تشریح برنامه‌های پلیس فرودگاه‌های کشور در نوروز ۱۴۰۳ پرد..

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: در ایام نوروز و زمان های پیک، مسافران و همراهانشان برای مراجعه به فرودگاه از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی فرودگاه و مترو استفاده کنند.

به گزارش ست نیوز، سردار محسن عقیلی فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور به تشریح برنامه‌های پلیس فرودگاه‌های کشور در نوروز ۱۴۰۳ پرداخت و گفت: در تعطیلات نوروزی و زمان‌های پیک پرواز با توجه به محدودیت ظرفیت پارکینگ‌های فرودگاه مهرآباد، لازم است که مسافران و همراهانشان برای مراجعه به فرودگاه از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی فرودگاه و مترو استفاده کنند.

وی افزود: افتخار من و همکارانم در فرودگاه‌های سراسر کشور خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزی است که از خطوط هوایی برای سفر استفاده می‌کنند، در همین راستا نیز تمهیداتی را در نظر گرفته و با تمام توان آماده خدمات‌رسانی به مردم شریف ایران در فرودگاه‌های سراسر کشور هستیم و در همین راستا نیز تیم‌های گشتی و نظارتی خود را افزایش داده‌ایم.

به گزارش مهر، سردار عقیلی همچنین به مسافران نوروزی توصیه‌ها و هشدارهایی را نیز ارائه کرد و گفت: لازم است مسافران عزیز به منظور جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده احتمالی، از ارائه مدارک هویتی به افراد غیرمسئول خودداری و موارد مشکوک را سریعاً به پلیس اعلام کنند. همچنین مسافران باید از پذیرش هرگونه امانت از افراد ناشناس اعم از چمدان، بسته و … جداً پرهیز کنند چرا که در صورت کشف اشیا ممنوعه و موارد مشکوک مسئولیت آن متوجه حامل بار است.

وی از مسافرانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند درخواست کرد بلیت مسافرت خود را از دفاتر فروش مجاز تهیه و از مراجعه به واسطه‌ها و شبکه‌های اینترنتی غیرمجاز خودداری کنند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور همچنین با اشاره به وضعیت فرودگاه مهرآباد به عنوان یکی از پرترددترین فرودگاه‌های داخلی کشور در ایام نوروز گفت: در تعطیلات نوروزی و زمان‌های پیک پرواز با توجه به محدودیت ظرفیت پارکینگ‌های فرودگاه مهرآباد، لازم است که مسافران و همراهانشان برای مراجعه به فرودگاه از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی فرودگاه و مترو استفاده کنند.

وی همچنین درباره عملکرد یک ساله پلیس فرودگاه‌های کشور نیز گفت: پلیس فرودگاه تنها در حوزه مبارزه با قاچاق، با افزایش ۱۳۲ درصدی کشف انواع کالا، طلا و ارز نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بوده که این موضوع نشان دهنده جدیت مأموران پلیس فرودگاه است.

۲۳۳۲۱۷