با رمزارز خود ماشین فراری بخرید!
با رمزارز خود ماشین فراری بخرید!

هر کسی که روی کوهی از ارزهای دیجیتال نشسته است اکنون می‌تواند از آن برای خرید فراری در ایالات‌متحده استفاده کند.
به گزارش ایتنا و به نقل از انگجت، این خودروساز لوکس در حال همکاری با شرکت پردازنده پرداخت رمزنگاری BitPay است تا بیت‌کوین، اتر و USDC را برای خریدهای ایالتی بپذیرد، اقدامی که ظاهراً مشتری..

ست نیوز
با رمزارز خود ماشین فراری بخرید! هر کسی که روی کوهی از ارزهای دیجیتال نشسته است اکنون می‌تواند از آن برای خرید فراری در ایالات‌متحده استفاده کند.
به گزارش ایتنا و به نقل از انگجت، این خودروساز لوکس در حال همکاری با شرکت پردازنده پرداخت رمزنگاری BitPay است تا بیت‌کوین، اتر و USDC را برای خریدهای ایالتی بپذیرد، اقدامی که ظاهراً مشتریان به شدت درخواست آن را داشتند.
انتظار می‌رود در اوایل سال ۲۰۲۴ این امکان به اروپا و سپس سایر مناطق جهان تسری یابد.
انریکو گالیرا، مدیر ارشد بازاریابی و بازرگانی فراری، به رویترز گفت که هیچ هزینه‌ای برای کسانی که با ارز دیجیتال پرداخت می‌کنند، وجود نخواهد داشت و بیت‌پی این پرداخت‌ها را در زمان تراکنش به ارز سنتی تبدیل می‌کند تا از بروز هرگونه مشکل نوسانی اجتناب شود. گالیرا گفت که این اقدام به این شرکت کمک می‌کند تا به «افرادی دسترسی پیدا کند که لزوماً مشتری ما نیستند اما ممکن است استطاعت خرید فراری را داشته باشند».
buy a Ferrari with crypto
همین سال گذشته، فراری تعهد خود را به عملیات پایدارتر از جمله کاهش ردپای زیست‌محیطی خود اعلام کرد و به نظر می‌رسد استقبال از ارزهای رمزنگاری‌شده که از نظر مصرف انرژی بدنام هستند بر خلاف آن تعهد باشد. اما، این شرکت اصرار دارد که این امر مانعی بر سر راه ماموریت آن نمی‌شود.
گالیرا به گام‌های اخیر در بهبود ردپای کربن کریپتوها، مانند اتکای بیشتر به منابع انرژی تجدیدپذیر اشاره کرد و به رویترز گفت: «هدف ما برای رسیدن به کربن‌خنثی (دستیابی به انتشار صفر خالص دی‌اکسید کربن) تا سال ۲۰۳۰ در کل زنجیره ارزش قطعاٌ مورد تاکید و تایید ما است.»
منبع :ایتنا