اوسمار: در جام حذفی اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد
اوسمار: در جام حذفی اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در جام حذفی تیم‌ها سورپرایزهایی دارند و معمولاً اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد.
اوسمار لوس ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت و گاز گچساران در جام حذفی اظهار داشت: ما فصل پیش توانستیم در جام حذفی قهرمان شویم که جام سختی بود. در این جام‌ها تیم‌ه..

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در جام حذفی تیم‌ها سورپرایزهایی دارند و معمولاً اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد.

اوسمار لوس ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت و گاز گچساران در جام حذفی اظهار داشت: ما فصل پیش توانستیم در جام حذفی قهرمان شویم که جام سختی بود. در این جام‌ها تیم‌ها سورپرایزهایی دارند و معمولاً اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد. اصلاً به همین خاطر هم مردم عاشق فوتبال هستند.

به نقل از تسنیم وی ادامه داد: با وجود اینکه در بازی اول به آلومینیوم باختیم، اما تیم ما شکل خوبی در سه بازی اخیر پیدا کرده است. ما در جام حذفی بازی‌هایی را شروع می‌کنیم که باید در ۹۰ دقیقه نتیجه بازی را مشخص کنیم. فردا یک بازی خوب خواهد بود، چون تیم نفت تیمی است که فوتبال بازی می‌کند. امیدوارم فردا یک بازی خوب انجام دهیم و نتیجه بازی را آنطور که می‌خواهیم به نفع خودمان رقم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان جدید این تیم و اینکه آیا در دیدار فردا از ابتدا از آنها استفاده خواهد کرد یا خیر، گفت: برای استفاده از بازیکن جدید همیشه چالش‌هایی برای خود بازیکن و کادر فنی وجود دارد. ارتباطی که بین بازیکنان قبلی و جدید وجود دارد اینطور نیست که بگوییم در یک بازی خودشان را نشان دهند، ولی این چیزی که در تمرینات می‌بینیم و مطمئنم که روز به روز بهتر خواهند شد. ما تقویم بازی خیلی فشرده‌ای تا عید نوروز داریم و در تمرین امروز تصمیم می‌گیریم چه بازیکنی فردا بازی کند.

اوسمار در پاسخ به این سؤالی درباره جذب مهاجم خارجی و اینکه رضا درویش اعلام کرده است او درخواستی برای جذب مهاجم نداشته است، عنوان کرد: من درباره صحبت درویش نظر نمی‌دهم، ولی ما الان صرفاً فقط دنبال هر مهاجم نیستیم؛ دنبال مهاجمی هستیم که بتواند به ما کمک کند. ما باید یک بازیکن آزاد بگیریم، اما باید شرایط ما را داشته باشد.

«با توجه به اینکه فردا با یک تیم دسته اولی بازی دارید آیا باز هم علیرضا بیرانوند درون دروازه خواهد ایستاد یا بار دیگر به رفیعی اعتماد خواهد شد؟»، وی در پاسخ به این سوال گفت: من عادت ندارم در نشست‌های خبری ترکیب تیم را اعلام کنم. ما امروز تمرین خواهیم داشت و بعد از آن تصمیم‌گیری می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به تغییر نظرات با عملکرد کوتاه مدت او در پرسپولیس و تمجید از وی، گفت: من چه بگویم؟! دو روشی است که در مورد بازیکنان و کادر فنی نظر دهند؛ چیزی که همه می‌بینند، نتایج است. یک موضوع هم چیزی است که کادر فنی از تیم می‌خواهد و در زمین می‌نامند.

اوسمار در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه سرمربی تیم نفت و گاز یک استقلالی است آیا می‌توان این بازی را یک دربی نامید، توضیح داد: من مطمئنم که تمام تمرکز او روی هدایت نفت است، نه استقلال!

وی در مورد اتفاقات پیش از دیدار با ذوب‌آهن و پیدا شدن کاغذهای عجیب در رختکن تیمش توضیح داد: من قبل از بازی نمی‌دانستم چنین اتفاقی افتاده است و بعد از بازی هم از مصاحبه بازیکنان فهمیدم. در برزیل اعتقادات زیادی وجود دارد. ممکن است چیزهای زیادی را آدم ببیند، ولی به نظر من نتیجه بازی با این چیزها عوض نمی‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه به نظر کارشناسان تیمش در سه بازی قبلی فوتبال هجومی‌تری نسبت به زمان گل‌محمدی بازی کرده است و او چه فلسفه‌ای در پرسپولیس دارد، گفت: فصل گذشته تیم ما سه قهرمانی به دست آورد و هیچ ایرادی نمی‌توانیم به تیم بگیریم. همه هواداران هم راضی بودند. وقتی یحیی گل‌محمدی حضور داشت ما این فلسفه را داشتیم که بتوانیم توپ را به دست بیاوریم و حفظ کنیم و گل بزنیم. کاری که ما می‌کنیم این است که از نقاط قوت بازیکنان استفاده کنند و بتوانیم گل بزنیم.

اوسمار تصریح کرد: شاید نظر شخصی برخی‌ها این باشد، اما به نظرم در فوتبال باید تعامل وجود داشته باشد. همانقدر که حمله می‌کنید باید دفاع کنید و شما در سه بازی قبل دیدید که این اتفاق در تیم ما افتاد.

۲۵۷ ۲۵۱