انتقادات تند از وضعیت پرسپولیس؛ هیچکس از اوسمار راضی نیست!
انتقادات تند از وضعیت پرسپولیس؛ هیچکس از اوسمار راضی نیست!

پیشکسوتان پرسپولیس یکی از منتقدان اصلی تیم و تصمیمات اخیر مدیریت هستند.
ایمان گودرزی؛ پس از جدایی یحیی گل محمدی از تیم پرسپولیس یکی از بحث های داغ جانشین او روی نیمکت تیم بود. پس از مذاکرات و فراز و نشیب های زیاد با برانکو و جواب رد این مربی به سرخ پوشان، مدیران پرسپولیس ترجیح دادند که دستیار گل محم..

پیشکسوتان پرسپولیس یکی از منتقدان اصلی تیم و تصمیمات اخیر مدیریت هستند.

ایمان گودرزی؛ پس از جدایی یحیی گل محمدی از تیم پرسپولیس یکی از بحث های داغ جانشین او روی نیمکت تیم بود. پس از مذاکرات و فراز و نشیب های زیاد با برانکو و جواب رد این مربی به سرخ پوشان، مدیران پرسپولیس ترجیح دادند که دستیار گل محمدی یعنی اوسمار ویرا را برای ادامه فصل روی نیمکت قرار دهند.

انتخاب ویرا با وجود اظهارات درویش مبنی بر اینکه همه بازیکنان با حضور او موافق بودند انتقادات زیادی را به همراه داشت. یه جز هواداران این تیم وقتی از پیشکسوتان این تیم در مورد صلاحیت اوسمار پرس و جو می‌شود اکثرا با یک جمله مواجه می‌شویم؛ نه او شایسه این جایگاه نیست! در ادامه ما نظر کامل کارشناسان فوتبالی که روزی پیراهن قرمز پرسپولیس را به تن می‌کردند با هم می خوانیم؛

رضا نوروزی

من فکر می‌کنم اوسمار نباید سرمربی پرسپولیس می‌شد چون این مربی کاریزما و بزرگی لازم را برای نشستن بر روی نیمکت پرسپولیس ندارد. باشگاه هم بی‌جهت روی برانکو دست گذاشت و وقتش را تلف کرد چون برانکو مربی خیلی زرنگی است و اصولاً با سابقه‌ای که در پرسپولیس دارد تجربه نشان داده که اگر ابتدای فصل نیاید و بازیکنان خودش را به تیم تزریق نکند به هیچ وجه مسئولیت فنی تیمی را قبول نمی‌کند با این وجود من تعجب می‌کنم که چرا مدیریت متوجه زرنگی برانکو نشد و جریمه مالیاتی این مربی را هم پرداخت تا همه جوره در حق این مربی لطف بکند اما دریغ از این مسأله که همانطور که گفتم وقتی منافع این مربی از ابتدای فصل در یارگیری و بقیه مسائل رعایت نشود او به پرسپولیس نمی‌آید و تجربه هم این را در خصوص برانکو ثابت کرده چه بسا که قبلاً شاهد بودیم در یک فصل سه بازیکن خارجی که به پرسپولیس آورده بود همه را برگرداندند چون به هیچ وجه در حد پرسپولیس نبودند و کلی هم بار مالی به پرسپولیس در آن مقطع وارد ساختند و ضرر زدند.

محمد محمدی

اوسمار را می‌شناسم. یک انسان بسیار شریف و محترم است و یک تمرین دهنده خوب اما اینجا پرسپولیس است. من همه این حرف‌ها را در مقام یک هوادار می‌گویم. نه به‌عنوان مدیر ورزشی نه به‌عنوان کسی که ۵ سال برای پرسپولیس توپ زدم و یک سال و خورده‌ای در این باشگاه مدیر بودم، خیر! اصلاً نمی‌خواهم با این عناوین حرف بزنم فقط از سر دلسوزی است.اعتقادم بر این است که بهترین کار حفظ یحیی گل‌محمدی بود. باید حتماً او را تا پایان فصل نگه می‌داشتند اما متاسفانه نشد. در حال حاضر هم انتخاب آقای اوسمار به نظرم انتخاب درستی نبود. باز هم تأکید می‌کنم که این مطالب را به‌عنوان یک هوادار می‌گویم چون پرسپولیس اصلاً جای آزمون و خطا نیست.

انتقادات تند پیشکسوتان از وضعیت پرسپولیس؛ هیچکس اوسمار را قبول ندارد!

نبی‌الله باقری‌ها

برای نقد اوسمار خیلی دلایل وجود دارد و در این رابطه مدیرعامل تیم هم خیلی دلایل و چراها را در خصوص انتخابش مطرح ساخته اما امیدوارم این چراها موجب عدم نتیجه‌گیری تیم نشود، ضمن اینکه جام ملت‌ها هم درس خوبی به مدیران ناکاربلد فدراسیون و فوتبال ما داد. به نظرم خیلی از مشکلات فنی اوسمار را خود بازیکنان برطرف خواهند ساخت. در هر تیمی هم مربی ممکن است روزی از تیم برود و مربی جدید بیاید، با وجود این بازیکنان مانند گذشته باز هم بیشترین تلاش را انجام خواهند داد و برای تیم‌ و سرمربی جدیدشان کم نخواهند گذاشت چون باید جوابگوی عملکرد خودشان باشند و اگر تیم نتیجه نگیرد به نوعی بازیکن هم خودش را زیر سؤال خواهد برد.

مهدی شیری

در رابطه با اوسمار که مدیرعامل پرسپولیس ایشان را به عنوان سرمربی تعیین کردند نقد فنی‌تان چیست؟به نظرم علی دایی بهترین گزینه برای جایگزینی یحیی بود و اگر ایشان را نیاوردند باز هم گزینه‌های خوب ایرانی دیگری مانند حسین عبدی بودند که برای مربیگری در پرسپولیس مناسب بودند. از سوی دیگر وقتی به هر دلیلی سراغ این مربیان نرفتند باید مربی خارجی خیلی خوب برای پرسپولیس استخدام می‌کردند اما در این کار کوتاهی کردند.

بهروز رهبری فرد

به نظر من بدترین اتفاقی که قرار بود برای پرسپولیس بیفتد افتاد. پرسپولیس مدعی قهرمانی است. چرا باید گل محمدی را بردارند و به جای آن مربی‌ای بیاورند که نام و نشان و رزومه‌ای ندارد. این کار یعنی آقای درویش عملا می‌خواهد پرسپولیس را نابود کند و دارد به این خواسته‌اش هم می‌رسد. قبلا هم صحبت کرده بودم و گفته بودم که اسم های بزرگی که باشگاه نام می‌برد فقط برای خواباندن جو است که هواداران را آرام کنند. من مطمئن بودم که هیچ اتفاق خوبی نمی‌افتد و مربی بزرگی را به پرسپولیس نمی.آورند و همه اینها حرف است.

انتقادات تند پیشکسوتان از وضعیت پرسپولیس؛ هیچکس اوسمار را قبول ندارد!

اردلان آشتیانی

کوچینگ لب خط اوسمار در حد سرمربی پرسپولیس ندیدم و خیلی ضعیف و افتضاح است. کسی که ۲ سال در تیم پرسپولیس بوده است نباید به این صورت تیمش را هدایت کند.

ضیا عربشاهی

برای این تیم با این همه هوادار خوب نیست که یک نفر به اسم اوسمار مربی این تیم باشد. اوسمار در پرسپولیس تصمیم گیرنده نیست متاسفم برای تیم بزرگ که یک مربی کوچک را سرمربی تیم کرده‌اند.

جمشید شاه‌محمدی

قطعا درویش از باخت پرسپولیس خوشحال است چون پرسپولیس از قهرمانی دورتر می‌شود و دیگر نیاز نیست درویش پاداش قهرمانی بدهد و دنبال منابع مالی باشد.

۲۵۷ ۲۵۱