احتمال ماندن جهانبخش در فاینورد؛ می‌خواهم در اروپا بازی کنم!
احتمال ماندن جهانبخش در فاینورد؛ می‌خواهم در اروپا بازی کنم!

وینگر تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است هنوز توانایی ذهنی و فیزیکی بازی در بالاترین سطح فوتبال اروپا را دارد.
به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با سایت «ESPN»، پس از خداحافظی با هواداران تیم فوتبال فاینورد در دیدار روز گذشته (یکشنبه) مقابل اکسلسیور که به برتری ۴ بر صفر فاینورد ان..

وینگر تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است هنوز توانایی ذهنی و فیزیکی بازی در بالاترین سطح فوتبال اروپا را دارد.

به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با سایت «ESPN»، پس از خداحافظی با هواداران تیم فوتبال فاینورد در دیدار روز گذشته (یکشنبه) مقابل اکسلسیور که به برتری ۴ بر صفر فاینورد انجامید، اظهار داشت: سه سال فوق‌العاده را در فاینورد گذراندم و لحظات خوب زیادی را در این تیم تجربه کردم. با هواداران خداحافظی کردم، اما شما نمی‌دانید چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد.

وی در مورد وضعیت ادامه همکاری خود با باشگاه فاینورد خاطرنشان کرد: فاینورد هنوز با مدیر برنامه‌های من مذاکره می‌کند و خودم دوست دارم در اروپا بمانم. از لحاظ ذهنیت و فیزیکی هنوز می‌توانم در بالاترین سطح بازی کنم. دو مسابقه در تیم ملی ایران خواهم داشت و پس از آن به تعطیلات می‌روم. سپس باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

وینگر تیم ملی ایران با تمجید از سرمربی فعلی فاینورد که همانند جهانبخش از این تیم جدا شد، با اشاره به سرمربیگری قریب‌الوقوع وی در لیورپول گفت: انگار روز گذشته بود که او برای اولین بار با من تماس گرفت. اسلوت فردی فوق‌العاده است و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. آرنه شایستگی این گام را دارد. لیگ برتر (نسبت به لیگ اردویژه هلند) کاملاً متفاوت است و اطمینان دارم اسلوت با کیفیت و دیدگاهی که دارد، عملکرد خوبی خواهد داشت.

جهانبخش که طی سه سال اخیر در تیم فاینورد عضویت داشته، در ۱۰۶ مسابقه با پیراهن این تیم به میدان رفته و آمار ۱۷ گل و ۱۶ پاس گل را ثبت کرده است.

۲۵۸ ۲۵۸