آیفون ۱۵ در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شود؟
آیفون ۱۵ در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شود؟

اپل سری جدید آیفون ۱۵ خود را در طیفی از رنگ‌های جدید در رویدادی ویژه که احتمالاً در ۱۲ سپتامبر برگزار می‌شود رونمایی خواهد کرد.
در این مطلب ایتنا و به نقل از مک‌رومرز، رنگ‌هایی که انتظار داریم برای این چهار مدل ببینیم آمده است: آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ پرو مکس.
آیفون ۱۵ و ..

ست نیوز
آیفون 15 در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شود؟ اپل سری جدید آیفون ۱۵ خود را در طیفی از رنگ‌های جدید در رویدادی ویژه که احتمالاً در ۱۲ سپتامبر برگزار می‌شود رونمایی خواهد کرد.
در این مطلب ایتنا و به نقل از مک‌رومرز، رنگ‌هایی که انتظار داریم برای این چهار مدل ببینیم آمده است: آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ پرو مکس.

آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس

در چند سال اخیر، سری‌های آیفون تنها با پنج گزینه رنگی عرضه شده‌اند و ششمین گزینه در بهار برای افزایش فروش در اواسط چرخه محصول دستگاه عرضه شده است.
انتظار می‌رود اپل این روند را برای آیفون پانزده ۶٫۱ اینچی و آیفون پانزده پلاس ۶٫۷ اینچی ادامه دهد. از کجا معلوم؟ از آنجایی که تصاویر فاش شده نشان می‌دهند که اپل کابل شارژی را که در جعبه هر دستگاه ارائه می‌شود با رنگ آن مطابقت خواهد داد.
پیش از این، همه مدل‌های آیفون بدون در نظر گرفتن رنگ خود دستگاه، با یک کابل لایتنینگ سفید همراه با یک پوشش لاستیکی سفید عرضه می‌شدند. با این حال، امسال همه مدل‌های آیفون ۱۵ به استاندارد درگاه USB-C تغییر می‌کنند و ظاهراً اپل تصمیم گرفته است که کابل‌هایی با رنگ منطبق را برای هر دستگاه اضافه کند، که احتمالاٌ به مناسبت اجرائی شدن این تغییر است.
iPhone 15 Colors We Expect
بنابراین تصاویر فاش شده از کابل‌ها نشان می‌دهد که اپل آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس را در رنگ‌های زیر عرضه خواهد کرد (به خاطر داشته باشید که اپل ممکن است نام‌های رسمی متفاوتی برای آنها در نظر بگیرد):
نیمه‌شب/سیاه
نور ستاره‌ای/سفید
زرد
آبی
نارنجی/صورتی مرجانی
در حال حاضر یک علامت سوال روی رنگ نارنجی/مرجانی باقی مانده است. کابل نارنجی لو رفته که در بالا نشان داده شده است، در عکس‌های لو رفته قبلی به‌طور مبهم صورتی به نظر می‌رسد، که نشان می‌دهد که چه‌بسا بیشتر یک سایه مرجانی باشد. اپل آیفون XR 2018 را در نسخه رنگ مرجانی (Coral) عرضه کرد، از اینرو احتمال عرضه این رنگ در سال ۲۰۲۳ جدی است. همچنین محتمل است در بهار سال بعد شاهد عرضه رنگی شبیه به قرمز نیز برای این سری باشیم، همانطور که در سال ۲۰۱۷ چنین اتفاقی رخ داد.

آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس

اپل معمولاً چهار رنگ با تن سردتر را برای مدل‌های آیفون پرو خود انتخاب می‌کند. به عنوان مثال، سال گذشته اپل مدل‌های آیفون ۱۴ پرو را در رنگ‌های بنفش پررنگ، طلایی، نقره‌ای و مشکی فضایی عرضه کرد. با این حال، امسال، انتظار می‌رود تغییراتی در طراحی ایجاد شود تا اوضاع را کمی تغییر دهد.
انتظار می رود آیفون ۱۵ پرو ۶٫۱ اینچی و آیفون ۱۵ پرو مکس ۶٫۷ اینچی اپل برای اولین بار از قاب تیتانیومی سبک‌تری به جای قاب فولادی ضد زنگ بهره ببرند. به دلیل تغییر از فولاد ضد زنگ به تیتانیوم، با وجود محبوبیت این رنگ در برخی از بازارهای آسیایی، بعید است اپل امسال گزینه طلایی را ارائه دهد. به طور خلاصه، انتظار می‌رود که رنگ‌های این مجموعه به شرح زیر باشد:
• آبی تیره
• خاکستری نقره‌ای
• مشکی فضایی
• تیتانیومی
منبع :ایتنا