معرفی چند سایت خوب برای خرید هفت سین مسی
معرفی چند سایت خوب برای خرید هفت سین مسی

هفت سین های مسی بیشتر به صورت چکشی و عمدتا در شهر زنجان و اصفهان تولید میشوند ، ظرافت و زیبایی هفت سین مسی دلیلی شده برای استفاده از این ظروف برای سفره هفت سین ، بنا در سوال بسیاری از کاربران ما شروع کردیم به پیدا کردن چند سایت که فروش هفت سین مسی […]

هفت سین های مسی بیشتر به صورت چکشی و عمدتا در شهر زنجان و اصفهان تولید میشوند ، ظرافت و زیبایی هفت سین مسی دلیلی شده برای استفاده از این ظروف برای سفره هفت سین ، بنا در سوال بسیاری از کاربران ما شروع کردیم به پیدا کردن چند سایت که فروش هفت سین مسی دارن و کیفیت کارهاشون عالی هست ، و تنوع تولیدات بسیار بالایی هم دارن ، پس با ما همراه باشید .

 

معرفی چند سایت خوب برای خرید هفت سین مسی

اول از همه بریم سراغ اینکه هفت سین اصلا چی هست ؟

هفت‌سین مجموعه‌ای از هفت چیزِ نمادین است که نام آن‌ها با حرف «سین» شروع می‌شود و به‌طور سنتی در نوروز، سال نو ایرانی، گسترانده می‌شود. هفت‌سین از مشهورترین مراسم نوروز است که روی زمین، میز یا سفره گذاشته می‌شود و معمولاً اعضای خانواده در زمان گردش سال، در کنار آن می‌نشینند. این سفره از گردهم آوردن و انتخابِ هفت چیز از موارد مقابل است: سیب، سنجد، سماق، سیر، سرکه، سبزه (دانه‌های گندم و امثال آن که قبلاً در بشقابی کاشته و سبز کرده‌اند)، سکه، سمنو و سنبل. بر حسب عادت، چیزهای دیگری نیز برای تکمیلِ مفاهیم روحانی و نمادین سین‌ها بر این سفره قرار می‌گیرند؛ از جمله آینه، کتاب، شمعدان، تخم مرغ رنگی، ماهی قرمز، گل، شیرینی و نظایر آن که بنا به عرف و سنت و اعتقاد مردمان مختلف است، بر سفره هفت‌سین جای می‌گیرند. سفرهٔ هفت‌سین معمولاً تا پایانِ نوروز در خانه‌ها می‌ماند، و برخی در روز سیزدهمِ نوروز، سبزه را به آب می‌سپارند.

به شکل تاریخی، هر چیزی در این سفره می‌تواند نمادی از آرزوهای سال نو باشد؛ آرزوهایی همچون سلامتی، باروری، بردباری، برکت، پیروزی، خردورزی و مواردی دیگر. انداختن سفره‌ای ویژه برای نوروز، در گذشته در بخش‌هایی از ایران‌زمین، و امروزه در ایران و برخی از کشورهای اطرافِ آن گرامی داشته می‌شود. سفره هفت‌سین ویژه نوروز نیست و گروهی این سفره یا مانندش را برای جشن زناشویی یا شب چله آماده می‌کنند.

 

هفت سین مسی شامل چه ظروفی هست ؟

هفت سین مسی شامل چه ظروفی هست ؟

به گزارش ست نیوز هفت سین مسی طی سال های گذشته فقط شامل ظرف هفت سین بود ولی در سال گذشته به لطف پیشرفت کارگاه های تولید ظروف مسی ظروف هفت سین بیشتری هم تولید شد برای مثال : آینه شمعدان مسی ، دعای تحویل سال مسی ، ساعت مسی ، ظرف تخم مرغ مسی ، شمعدانی مسی این تکمیل شدن ست هفت سین مسی خود دلیلی برای خرید هفت سین مسی شد .

 

حالا بریم سراغ اینکه از کجا هفت سین مسی رو خرید کنیم ؟

حالا بریم سراغ اینکه از کجا هفت سین مسی رو خرید کنیم ؟

ما در اینجا ، ۲ وب سایت خوب رو بهتون در پایان معرفی میکنیم ، هفت سین های با کیفیت عالی رو دارن ، که نانو شده رنگ ثابت هستند ، پشتیبانی قبل و بعد از خرید دارن و در کل کارشون خوب هست .

  1. خرید به صورت حضوری از مغازه های مس فروشی معتبر : میتویند به مغازه های مس فروشی سراسر کشور مراجعه کنید البته مغازه هایی که ظروف مسی اصل کار میکنن و مورد اعتماد تون هستند و خرید داشته باشید .
  2. خرید هفت سین مسی از مس حیدری زنجان meseheydari.ir  : یکی از مراکز عرضه کننده ظروف مسی زنجان مسی حیدری هست که میشه گفت در تنوع کالا حرف اول رو میزنه ، کیفیت هم که بسیار عالی هست، پشتیبانی خوبی هم دارن که بعد و قبل از خرید همراه تون هستن تا انتخاب و خرید خوبی داشته باشید .
  3. خرید هفت سین مسی از نفیس مس : نفیس مس یکی از قدیمی های تولید و فروش ظروف مسی زنجان هست که میتونید هفت سین های مسی زیبا و با تنوع بالا رو از سایت شون خرید کنید ، و همینطور پیج نفیس مس ، در کنار هست سین ، آینه شمعدان مسی ، ساعت مسی و کلی ظرف دیگه هم هست که میتونید خرید کنید .