شوک پاریس به رئال در جذب امباپه
شوک پاریس به رئال در جذب امباپه

شوک پاریس به رئال در جذب امباپه نشریه فرانسوی از پیشنهاد نجومی پاریس به امباپه برای ممانعت از انتقال به رئال خبر داد.
خبرگزارس فارس؛ «۴۰۰ میلیون یورو برای ماندن امباپه در پاریس!» این گزارش امروز (جمعه) نشریه لو پاریزین از پیشنهاد باورنکردنی باشگاه فرانسوی برای ممانعت از انتقال این ستاره به رئال اس..

شوک پاریس به رئال در جذب امباپه

نشریه فرانسوی از پیشنهاد نجومی پاریس به امباپه برای ممانعت از انتقال به رئال خبر داد.

خبرگزارس فارس؛ «۴۰۰ میلیون یورو برای ماندن امباپه در پاریس!» این گزارش امروز (جمعه) نشریه لو پاریزین از پیشنهاد باورنکردنی باشگاه فرانسوی برای ممانعت از انتقال این ستاره به رئال است.

امباپه با ارزش ۱۸۰ میلیون یورو گران ترین فوتبالیست دنیاست که در تابستان پیش رو قراردادش به پایان می رسد و به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی می تواند برود.

بر اساس اعلام نشریه فرانسوی، باشگاه پاری سن ژرمن دستمزد سالیانه ۱۰۰ میلیون یورو به امباپه پیشنهاد داده تا قراردادش را برای ۴ سال تمدید کند. در زیر می توایند دریبل ها و گل های ستاره فرانسوی را تماشا کنید.

رئال مادرید در ۸ سال گذشته دوبار به صورت جدی برای جذب امباپه اقدام کرد. بار اول پاریس وارد عمل شد و با پیشنهاد خوب این بازیکن را از رفتن به رئال منصرف کرد . دومین بار هم در سال ۲۰۲۱ این بازیکن در یک قدمی انتقال به برنابئو قرار داشت ولی با ورود مکرون، رئیس جمهور فرانسه به این پرونده ستاره فرانسوی به حرف رئیس جمهور کشورش گوش داد و قراردادش را با پاریس تمدید کرد.

نشریه فرانسوی می نویسد که این بزرگترین گام پاریس برای کسب رضایت امباپه است تا با ارائه «دستمزد ۲ برابری نسبت به رئال» برای همیشه پرونده انتقال این بازیکن به رئال را با امضای قرارداد بلندمدت بنند.

پایان پیام/