رونمایی از تیم فصل آینده کاپیتان تیم ملی
رونمایی از تیم فصل آینده کاپیتان تیم ملی

در یونان خبر داده‌اند که آ ا ک احسان حاج‌صفی را برای یک فصل دیگر حفظ خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ رسانه‌های یونان از موافقت آ ا ک با فروش اسکیل پونس به هوتسون دینامو در لیگ MLS با رقم ۹ میلیون یورو دادند که بزرگترین فروش تاریخ این باشگاه است. بعد از نهایی شدن این انتقال، آ ا ک به دنبال جذ..

در یونان خبر داده‌اند که آ ا ک احسان حاج‌صفی را برای یک فصل دیگر حفظ خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ رسانه‌های یونان از موافقت آ ا ک با فروش اسکیل پونس به هوتسون دینامو در لیگ MLS با رقم ۹ میلیون یورو دادند که بزرگترین فروش تاریخ این باشگاه است. بعد از نهایی شدن این انتقال، آ ا ک به دنبال جذب دو مهاجم، یک دفاع راست و چپ و احتمالا یک دروازه‌بان خواهد بود اما جایگاه احساس حاج‌صفی دست نخورده باقی خواهد ماند.

به گزارش ورزش سه، سایت "ekirikas" امروز نوشت که با توصیه آلمیدا، مربی آ ا ک، حاج‌صفی فصل بعد نیز در باشگاه خواهد ماند و باشگاه به صورت یک‌طرفه بند تمدید او را فعال خواهد کرد. مربی او را بازیکنی چند پسته می‌داند که می‌تواند بسیار به کمک تیم بیاید. احسان در دوگانه آ ا ک در سال ۲۰۲۳ نقشی کلیدی داشت.

به این ترتیب کاپیتان تیم ملی کشورمان پنجمین فصل حضورش در آ ا ک را تجربه خواهد کرد. در این مدت او ۹۳ بازی انجام داده، سه گل زده و هشت پاس گل نیز داده است. با این حال این رسانه نوشته است که ماندن حاج‌صفی برنامه آ ا ک برای جذب یک مدافع چپ دیگر را تغییر نخواهد داد.

۲۵۸ ۲۵۸