دیدار وزیر ورزش با سرمربی سابق ایران در بلگراد
دیدار وزیر ورزش با سرمربی سابق ایران در بلگراد

دیدار وزیر ورزش با سرمربی سابق ایران در بلگراد وزرای ورزش ایران و صربستان در ضیافت شام در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، کیومرث هاشمی در دیدار زوران گاییج وزیر ورزش صربستان و سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با قدردانی از میزبانی این کشور، ب..

دیدار وزیر ورزش با سرمربی سابق ایران در بلگراد

وزرای ورزش ایران و صربستان در ضیافت شام در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، کیومرث هاشمی در دیدار زوران گاییج وزیر ورزش صربستان و سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با قدردانی از میزبانی این کشور، بر لزوم تشکیل کارگروه تخصصی ورزشی جهت همکاری‌های مشترک ورزشی بین دو کشور تاکید کرد و گفت: مهم است که پیرو امضای تفاهم‌نامه،برنامه عملیاتی مشخصی مدون شود و بر همین اساس باید کمیته اجرایی این تفاهم‌نامه بین ایران و صربستان تشکیل شود.

وی با اشاره به بازدیدش از مراکز علمی و تخصصی ورزشی این کشور در بلگراد گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی برای همکاری دو کشور وجود دارند که بایستی آنها را بطوری منسجم بکار گرفت.

پس از پایان صحبتهای هاشمی، وزیر ورزش صربستان با خیرمقدم مجدد به همتای ایرانی خود گفت: تشکیل کمیته تخصصی پیشنهاد بسیار خوبی است و بنظرم هرچه سریعتر این اقدام صورت پذیرد.

گاییج در ادامه با اشاره به پیشرفت‌های شگرف ورزش ایران گفت: قطعا این همکاری باعث توسعه ورزش دو کشور خواهد شد.

پایان پیام/