جهانبخش از لیست فاینورد کنار رفت
جهانبخش از لیست فاینورد کنار رفت

نام ملی پوش ایرانی فاینورد در فهرست نفرات این تیم مقابل والویک دیده نمی‌شود.
به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ در یکی از دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ اردیویسه هلند، تیم فوتبال فاینورد که علیرضا جهانبخش را در لیست بازیکنان خود دارد، از ساعت ۱۹:۱۵ امشب (به وقت ایران) در ورزشگاه د کویپ روتردام مقابل تیم رده..

نام ملی پوش ایرانی فاینورد در فهرست نفرات این تیم مقابل والویک دیده نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ در یکی از دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ اردیویسه هلند، تیم فوتبال فاینورد که علیرضا جهانبخش را در لیست بازیکنان خود دارد، از ساعت ۱۹:۱۵ امشب (به وقت ایران) در ورزشگاه د کویپ روتردام مقابل تیم رده شانزدهمی والویک قرار می‌گیرد.

به نقل از ورزش سه علیرضا جهانبخش که پس از دیدار نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا و شکست ایران مقابل قطر، در بازگشت به هلند در دیدار هفته گذشته برابر اسپارتا روتردام به میدان رفت و پس از آن با آسیب دیدگی مواجه شد، امشب هم بخاطر مصدومیت دور از لیست تیمش در جدال با والویک است.

ستاره ایرانی فاینورد سه شب قبل در مسابقه رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا مقابل رم به دلیل مصدومیت حضور نداشت که آسیب دیدگی او برطرف نشده تا امشب هم برابر والویک غایب باشد.

1992252

جهانبخش در فصل جاری لیگ اردیویسه هلند ۹ بازی انجام داده که طی این مدت یک پاس گل داده و با وجود زدن دو گل در جام ملت‌های آسیا، در رقابت‌های باشگاهی لیگ موفق به انجام این کار نشده است.

تیم فوتبال فاینورد با ۱۵ پیروزی، چهار مساوی و دو شکست در این فصل ۴۷ امتیازی و تیم دوم جدول لیگ اردیویسه هلند است که در صورت کسب هر نتیجه‌ای در بازی امشب برابر والویک تغییری در جایگاهش ایجاد نخواهد شد.

۲۵۷ ۲۵۱