تشریح آخرین وضعیت بسکتبالیست‌های مجروح
تشریح آخرین وضعیت بسکتبالیست‌های مجروح

تشریح آخرین وضعیت بسکتبالیست‌های مجروح رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط چند بسکتبالیست که تصادف کرده‌اند توضیحاتی داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا نوروزی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت: از میان چهار مجروح سانحه رانندگی بسکتبالیست‌های نوجوان قزوینی، یک نفر از این عز..

تشریح آخرین وضعیت بسکتبالیست‌های مجروح

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط چند بسکتبالیست که تصادف کرده‌اند توضیحاتی داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا نوروزی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت: از میان چهار مجروح سانحه رانندگی بسکتبالیست‌های نوجوان قزوینی، یک نفر از این عزیزان برای مداوای سرپایی خود به قزوین منتقل شد و شرایط او شکر خدا خوب است.

وی افزود: سه بسکتبالیست دیگر متاسفانه همچنان در کما هستند اما در تلاشیم یکی از این سه نفر که شرایط بهتری در مقایسه با دو نفر دیگر دارد، برای ادامه درمان و مداوا به تهران منتقل کنیم. بنده در حال حاضر در ساوه هستم تا پس از بررسی مدارک، شرایط و آخرین وضعیت این مصدوم چنانچه تشخیص نهایی انجام شد، او را به تهران منتقل کنیم.

بر اساس این گزارش، این چهار بسکتبالیست حین بازگشت از قم، در شرایطی که بدلیل خرابی خودروی خود در حاشیه جاده ایستاده بودند، در اثر برخورد یک خودروی ۲۰۶ که آتش گرفته بود، دچار حادثه شدند.

پایان پیام/