بیست و ششمین الکامپ، تیرماه برگزار می‌شود
بیست و ششمین الکامپ، تیرماه برگزار می‌شود

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است دور جدید نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک – الکامپ۱۴۰۲ در تاریخ ۴ تا ۷ تیرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و بر این اساس، پیش ثبت‌نام آن از امروز با مراجعه وبگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی آغا..

ست نیوز
بیست و ششمین الکامپ، تیرماه برگزار می‌شود
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است دور جدید نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک – الکامپ۱۴۰۲ در تاریخ ۴ تا ۷ تیرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و بر این اساس، پیش ثبت‌نام آن از امروز با مراجعه وبگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی آغاز خواهد شد.
به گزارش ایتنا از فارس، طبق اعلام ستاد برگزاری الکامپ، در این دوره از نمایشگاه مانند سنوات قبل، متقاضیان فضای نمایشگاهی کمتر از ۸۰ مترمربع،‌ بعد از ثبت‌نام، تأیید مدارک و پس جانمایی غرفه توسط ستاد برگزاری در سایت الکامپ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط، ثبت‌نام خود را قطعی نمایند.
متقاضیان بالای ۸۰ مترمربع نیز پس از ثبت‌نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت‌نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از تعیین فضای غرفه ، ۴۸ ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی نمایند.
متقاضیان سازمان‌ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می‌توانند با مراجعه به وبگاه الکامپ ثبت‌نام کنند. بدیهی است ثبت‌نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.منبع :ایتنا