به‌روزرسانی iOS ۱۷ برای رفع داغ شدن آیفون منتشر شد
به‌روزرسانی iOS ۱۷ برای رفع داغ شدن آیفون منتشر شد

سری آیفون ۱۵ که بدنه تیتانیومی دارد و تراشه قدرتمند «ای ۱۷ پرو» در مدل‌های پرو و پرو مکس آن بکار رفته است، در سپتامبر عرضه شد. این تراشه، مدل‌های پرو را برای انجام بازی‌های کنسولی، مناسب کرده است. اما مدت کوتاهی پس از عرضه مدل‌های آیفون ۱۵، مصرف کنندگان نسبت به عمر بد باطری و داغی بیش از حد آن، شکای..

ست نیوز
به‌روزرسانی iOS ۱۷ برای رفع داغ شدن آیفون منتشر شد
سری آیفون ۱۵ که بدنه تیتانیومی دارد و تراشه قدرتمند «ای ۱۷ پرو» در مدل‌های پرو و پرو مکس آن بکار رفته است، در سپتامبر عرضه شد. این تراشه، مدل‌های پرو را برای انجام بازی‌های کنسولی، مناسب کرده است. اما مدت کوتاهی پس از عرضه مدل‌های آیفون ۱۵، مصرف کنندگان نسبت به عمر بد باطری و داغی بیش از حد آن، شکایت کردند.
به گزارش ایتنا از ایسنا، سخنگوی اپل اعلام کرد جدیدترین به‌روزرسانی سیستم عامل iOS ۱۷ شامل ترمیم باگها، آپدیتهای امنیتی و رفع مشکلی است که عامل داغی بیش از حد آیفون بوده است.
بر اساس گزارش رویترز، پس از شکایت کاربران گوشی‌های جدید از داغ شدن بیش از حد آنها، اپل اوایل هفته جاری اعلام کرد که این دستگاه پس از تنظیمات یا بازیابی، به دلیل افزایش فعالیت پس زمینه، ممکن است در چند روز اول، داغتر به نظر برسد. به‌روزرسانی‌های اخیر اپلیکیشن‌هایی نظیر اینستاگرام و اوبر، باعث اورلود شدن سیستم شده‌اند و داغی مدل‌های پرو، به دلیل طراحی آن نیست بلکه طراحی جدید منجر به بهبود اتلاف حرارت در مقایسه با گوشی‌های فولادی ضد زنگ قبلی شده است.
آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس، صفحه نمایش آنها حاشیه باریک‌تری داشته، دکمه اکشن دارند و قدرتمندترین تلفن هوشمندی توصیف شده‌اند که اپل تاکنون ساخته است. قیمت آیفون ۱۵ پرو با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی از ۹۹۹ دلار و آیفون ۱۵ پرو مکس با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی، از ۱۱۹۹ دلار آغاز می‌شود.منبع :ایتنا