اضافه شدن ۳  لژیونر دیگر به تیم ملی پیش از سفر به کیش
اضافه شدن ۳  لژیونر دیگر به تیم ملی پیش از سفر به کیش

اضافه شدن ۳ لژیونر دیگر به تیم ملی پیش از سفر به کیش ۲۵ بازیکن در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان حضور دارند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در جام ملت‌های آسیا از روز گذشته آغاز شد و ملی‌پوشان پس از دیدار با حسین سلامی، فرمانده کل سپاه تمرین خ..

اضافه شدن ۳ لژیونر دیگر به تیم ملی پیش از سفر به کیش

۲۵ بازیکن در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان حضور دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در جام ملت‌های آسیا از روز گذشته آغاز شد و ملی‌پوشان پس از دیدار با حسین سلامی، فرمانده کل سپاه تمرین خود را در ساختمان پک برگزار کردند.

پس از اضافه شدن میلاد محمدی به جمع ملی‌پوشان سامان قدوس، کریم انصاری‌فرد و علیرضا جهانبخش نیز خود را به کادرفنی تیم ملی معرفی کردند. سردار آزمون نیز طبق توافق با باشگاه رم، ۲۰ دی در دوحه به هم تیمی‌هایش اضافه می‌شود.

شاگردان امیر قلعه‌نویی ساعت ۱۳:۳۰ امروز راهی کیش می‌شوند و اولین تمرین تاکتیکی تیم ملی ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه المپیک این جزیره برگزار می‌شود.

تیم ملی از ساعت ۱۸ جمعه در دیداری تدارکاتی به مصاف بورکینافاسو می‌رود. مراسم بدرقه این تیم به قطر نیز یکشنبه برگزار می‌شود.

ایران پس از اعزام به دوحه، ۱۹ دی در دیداری تدارکاتی پشت درهای بسته کمپ الریان مقابل اندونزی قرار می‌گیرد و ۲۴ دی اولین بازی خود در جام ملت‌ها را در ورزشگاه اجوکیشن سیتی برگزار می‌کند.

پایان پیام/