ارسلان مطهری به پرسپولیس پیشنهاد شد
ارسلان مطهری به پرسپولیس پیشنهاد شد

امیرارسلان مطهری از استقلال جدا شد و حالا ممکن است پرسپولیسی شود.
به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ به نقل از فرهیختگان، پرسپولیس طی امروز و فردا یکی از مهاجمانش را به‌طور قطع از لیست خارج خواهد کرد تا بتواند یک بازیکن خارجی دیگر که اورونوف باشد را به لیستش اضافه کند. در این مورد نبیل باهویی گزینه مدنظر ..

امیرارسلان مطهری از استقلال جدا شد و حالا ممکن است پرسپولیسی شود.

به گزارش خبرگزاری ست نیوز؛ به نقل از فرهیختگان، پرسپولیس طی امروز و فردا یکی از مهاجمانش را به‌طور قطع از لیست خارج خواهد کرد تا بتواند یک بازیکن خارجی دیگر که اورونوف باشد را به لیستش اضافه کند. در این مورد نبیل باهویی گزینه مدنظر اوسمار برای خروج از لیست است اما برخی در باشگاه پرسپولیس دوست ندارند این اتفاق رخ دهد و به نوعی موافق جدایی شهاب زاهدی هستند. خود شهاب نیز تمایل دارد که راهی فوتبال ژاپن شود و در چند روز اخیر بارها پیگیر این قضیه شده است. در این میان باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد.

اگر زاهدی جدا شود باید منتظر واکنش اوسمار باشیم. در این میان ارسلان مطهری که با دریافت رضایتنامه از استقلال جدا شده، بدش نمی‌آید سرخپوش شود. او از طریق ایجنتش به باشگاه پرسپولیس معرفی شده و مسئولان این باشگاه هم اوسمار را در جریان این موضوع قرار داده‌اند. باید دید درنهایت داستان جدایی یکی از مهاجمان پرسپولیس و جذب بازیکن جدید در این پست به کجا خواهد کشید.

۲۵۷ ۲۵۱