آخرین به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی
آخرین به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی

با کاهش قابل توجه قیمت، احتمالاً بازار وارد مرحله جدیدی از ادغام کوتاه‌مدت تا میان‌مدت شده است. با این وجود، در طول مرحله ادغام، قیمت ممکن است منطقه ۱۸ تا ۱۹ هزار دلار را مجدداً آزمایش کند سپس نزول تا سطح ۱۵ هزار دلار ادامه یابد.
از سوی دیگر، میانگین متحرک ۱۰۰ روزه که در ۱۹ هزار دلار قرار دارد نیز ب..

ست نیوز
آخرین به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی
با کاهش قابل توجه قیمت، احتمالاً بازار وارد مرحله جدیدی از ادغام کوتاه‌مدت تا میان‌مدت شده است. با این وجود، در طول مرحله ادغام، قیمت ممکن است منطقه ۱۸ تا ۱۹ هزار دلار را مجدداً آزمایش کند سپس نزول تا سطح ۱۵ هزار دلار ادامه یابد.
از سوی دیگر، میانگین متحرک ۱۰۰ روزه که در ۱۹ هزار دلار قرار دارد نیز با خط روند نزولی همسو می‌شود و این سطح ایستا را به مقاومتی قدرتمند تبدیل می‌کند. از این رو، ادغام به سمت میانگین متحرک ۱۰۰ روزه و خط روند نزولی در محدوده قیمتی ۱۸ تا ۱۹ هزار دلار محتمل‌ترین سناریو برای بیت‌کوین در کوتاه‌مدت خواهد بود.
به گزارش ایتنا از ایسنا، به طور معمول، بازار پس از یک حرکت انبساط وارد مرحله تثبیت می‌شود و الگوهای اصلاحی ممتد را تشکیل می‌دهد. قیمت پس از لرزش اخیر یک الگوی مثلثی تشکیل داده و در آستانه شکستن الگو به بالاست. در صورت شکست، قیمت احتمالاً افزایش خواهد یافت.
علاوه بر این، طی افت اخیر، یک عدم تعادل در بازه زمانی چهار ساعته بین سطوح ۱۸.۷ هزار دلار و ۱۹.۲ هزار دلار شکل گرفته است که با سطح شناخته شده ۶۱.۸ اصلاحی فیبوناچی برای رالی نزولی اخیر همخوانی دارد و آن را تبدیل به یک مقاومت قابل توجه می‌کند بر این اساس، قیمت احتمالاً به سمت منطقه ۱۸.۵ تا ۱۹.۲ هزار دلار تثبیت می‌شود و از عدم تعادل موجود برای ادامه روند نزولی به سمت حمایت ۱۵ هزار دلاری استفاده می‌کند.
روند نزولی قوی بیت‌کوین در چند ماه گذشته فشار زیادی بر همه فعالان بازار وارد کرده است. بسیاری از سرمایه‌گذاران از ترس کاهش ارزش، سکه‌های خود را با زیان هنگفت معامله کرده و بازار را ترک کرده‌اند.
با این حال، با توجه به معیار، سود/زیان خالص تحقق نیافته و بازار اخیرا شاهد تسلیم عظیمی بوده زیرا این شاخص به میزان قابل توجهی افت کرده است. این معیار نسبت سود و زیان تحقق نیافته را اندازه‌گیری می‌کند و یک شاخص مفید برای ارزیابی احساسات بازار است. در جریان نوسانات اخیر قیمت به دلیل سقوط اف تی ایکس و بحران نقدینگی، شاخص سود و زیان خالص تحقق نیافته (NUPL) سقوط کرده و به پایین‌ترین حد خود رسیده است، سیگنالی که قبلاً نشان‌دهنده پایان بازارهای نزولی و آغاز یک روند صعودی جدید بود.
با این وجود، با توجه به مراحل قبلی بازار نزولی، این متریک هنوز جای نزول دارد که نشان می‌دهد ممکن است کف نهایی نزولی نهایی هنوز شکل نگیرد.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۸۲۹.۱۲ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۸۳ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۳۸.۴۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۹ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱.۵۹ میلیارد دلار است که ۱۴.۰۵ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۲۲ میلیارد دلار است که ۵.۳۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۳۹.۰۸ میلیارد دلار است که ۹۳.۹۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۱۰:۲۴ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت‌کوین
قیمت: ۱۶هزار و ۶۰۵.۷۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۴ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۲۰۶.۵۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۹۴ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۴- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۲۶۹.۷۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۰۷ درصد کاهش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۳۷۹۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۱۴ درصد کاهش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۳۲۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۶۳ درصد کاهش
۸- سولانا
قیمت: ۱۲.۸۹دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۸۳ درصد کاهش
۹ – دوج کوین
قیمت: ۰.۰۸۳۶۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۲۵ درصد کاهش
۱۰- پولکا دوت
قیمت: ۵.۵۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۱۴ درصد کاهشمنبع :ایتنا